Подорожі 12 каналом тривають. Цього тижня на екскурсію завітали вихованці школи робототехніки Робокод і мовної школи Lingua House! У формі квесту і за допомогою карти-лабіринту, – саме так подорожують діти закуліссям телебачення.

Хлопцям з Робокоду найцікавіше було потрапити у монтажну апаратну та студію звукозапису, адже у майбутньому вони мріють працювати саме у цих напрямках.

“Ми вирішили з однокласниками подивитися на монтажну студію тому, що зараз ми теж проходимо монтаж і в майбутньому, коли ми станемо програмістами, нам це допоможе”, – каже вихованець школи роототехніки Артем Кереб.

Режисер монтажу Юрій Яковюк розповів про секрети своєї професії і відповів на численні питання дітвори.

“Режисер монтажу він через це й називається “режисер”, тому, що він має підходити не шаблонно до всього, тобто не робити все по правилах, а додавати щось своє”, – зауважив Юрій Яковюк.

У студії звукозапису вихованці школи робототехніки не лише дізналися як записують звук для сюжетів, а й самі спробували поговорити у професійний мікрофон.

Далі – знайомство із журналістами, редакторами і телеведучими. Діти з цікавістю спостерігали за процесом запису новин.  Як це відбувається, вони побачили вперше.

Дехто з учнів мовної школи Lingua House на екскурсії на 12 каналі вже не вперше. Однак оновлену телестудію ще не бачили. Усі без винятку відразу ж захотіли спробувати себе у ролі ведучих.

Із завзяттям діти приміряли не тільки телевізійні професії, а й брендований одяг. Дехто з школярів і всерйоз задумався над майбутнім фахом телевізійника.

Номер телефону для запису на екскурсію: 096 278 55 14