Холодні мури колишньої луцької тюрми. Актори театру Гармидер ніби відкривають портал у страшні події червня 41-го. Без суду і слідства загони НКВС розстріляли тут сотні ув’язнених, серед яких були діти і жінки. Це перша локація завершального дня арт-променаду “Так звучить Луцьк”.

На березі Стиру лучани заслухалися елегійністю класичних творів та віртуозністю скрипалів, що їх виконували, – йдеться у сюжеті 12 каналу.

На подвір’ї Домініканського монастиря особливо велично прозвучав богословський твір 17 століття “Луцький градуал”.

Поблизу вежі князів Чорторийських, де нещодавно облаштували нові туристичні локації, складали пісенну осанну Луцьку.

Третій день арт-променаду мав на меті перенести лучан у вир різних епох, різних подій посередництвом музики і характерного її виконання. Допомагали лучанам мандрувати архієрейський хор “Оранта” та студенти коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського.

Глядачівбуло чимало. Арт-променад “Так звучить Луцьк” має стати для них не лише яскравим видовищем, а й освітнім проєктом  – переконаний композитор Віктор Тиможинський, твори якого також звучали.

Люди, які подорожували від локації до локації, розповідають: вражені і форматом, і змістом арт-променаду.

А завершилась мандрівка історичним Луцьком поблизу любартового замку. Класична музика у виконані симфонічного оркестру у променях призахідного сонця зробила фінал арт-променаду атмосферним, запевняють глядачі.