На Волині 16 травня в центральну оперативну диспетчерську поступило звернення з приводу «п’яний, погіршення стану» у Нововолинську. Коли медики приїхали, то люди накинулися на них з кулаками.

Чоловік, який викликав “швидку”, разом із товаришем вимагали вколоти їм такі ліки, щоб можна було би продовжити пиятику, – повідомили у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

“Фельдшер разом з водієм замкнулися в автомобілі та викликали наряд поліції. Особи хотіли проникнути в салон автомобіля, почали гамселити по вікнах та дверцятах санітарного транспорту, погрожували фізичною розправою. Автомобіль з місця виклику рушити не зміг, оскільки нападники «лягали» під колеса”, – йдеться у повідомленні.

Працівниками поліції, які прибули оперативно, був складений протокол з приводу нападу вказаних осіб на бригаду ЕМД.

Навіть в присутності працівників поліції нападники продовжували вести себе агресивно та висловлювались нецензурною лайкою.

На щастя, працівники екстреної служби постраждали лише морально, автомобіль залишився неушкодженим.

“Бригада ЕКСТРЕНОЇ СЛУЖБИ була задіяна майже годину, обслуговуючи неправдивий та небезпечний для їхнього життя виклик. А можливо в той час комусь дійсно потрібна була допомога”, – зазначають медики.