На календарі – середина травня і в обласній раді – шумно. Всіх зібрала сесія, якої не до слова не було уже п’ять місяців.

Розпочали традиційно з гімну України.

Опісля депутати почали озвучувати свої запити. Здебільшого вони стосувались виділення коштів на будівництво чи для ремонту.

Прозвітував про роботу за рік голова облдержадміністрації Олександр Савченко. Він зазначив, що у його пріоритеті – наповнення бюджету області. У 2018 до скарбниці надійшло більше 15-ти мільярдів гривень. Це майже сто відсотків від запланованого. Згадав Савченко і про реформу децентралізації. Нині в області діє 50 об’єднаних громад.

Звернули увагу і на туристичну привабливість Волині. У 2018-му зрушилась з місця реконструкція центральної Набережної озера Світязь і каналізування населених пунктів у Шацькому районі.

Депутати запитували в голови облдержадміністрації про різне. Чому не звільнив голову Іваничівської райради, якій висловили недовіру? На що Савченко відповів, що це не його повноваження, і це робить Президент. Про будівництво школи у Стобихівці, діяльність «Волиньприродресурсу», підпал техніки голови Підгайцівської громади. Врешті, звіт Савченка назвали детальним, втім більшість його не підтримала.

Слідом виступив  Ігор Палиця. Голова обласної ради більше говорив не про конкретні речі, а про світле майбутнє.

Сесія обласної ради завершилась мирно, без конфліктів.