Міський голова Луцька Ігор Поліщук закликає керівників громад не укладати договори про співпрацює із скандально відомою Богданою Новарчук. Та, нагадаємо, раніше очолювала КП “Ласка”, а згодом заснувала свою ГО “Порятунок чотирилапих”.

На свої сторінці у фейсбуці Поліщук опублікував звернення  усіх міських голів та голів громад, які уклали договори на відлов безпритульних тварин із ФОП Ткачук Б.Б. (вона ж Дана Новарчук), з проханням припинити співпрацю із вказаним суб’єктом господарювання.

“Згідно з численними повідомленнями зоозахисників, які підтверджуються відповідними доказами ФОП Ткачук Б.Б. відловлює безпритульних тварин у багатьох громадах на території України та привозить їх у наше місто”, – запевняє Поліщук.

Мер також наголошує, що зоозахисниками чи не з усіх куточків України зафіксовано жорстоке поводження з тваринами, їх утримання в антисанітарних умовах, надання неякісних медичних послуг, в т.ч. і стерилізаційних.

“Перевозячи не вакцинованих тварин з одного регіону в інший, без необхідного терміну карантинування, підприємець створює загрозу розповсюдження зоонозних хвороб, які є небезпечними як для життя тварин, так і для життя людей”, – йдеться у повідомленні.