У Луцькому зоопарку помер лев Нік, який приїхав до Луцька із Миколаївського зоопарку в 2004 році, будучи чотиримісячним малям.

Про це повідомили на сторінці звіринцю у фейсбуці.

“З прикрістю та жалем повідомляємо, що маємо значну втрату в колекції. Цю зиму не пережив наш найбільший котик – лев Нік. Єдиною втіхою для працівників зоопарку слугує лише той факт, що тварина померла у віці, який відповідає глибокій старості короля звірів”, – йдеться у повідомленні.

У зоопарку розповіли, що, на жаль, чимало років лев прожив у некомфортних умовах тісної клітки, де він перебував усі пори року. А вже у просторий теплий вольєр із майданчиком для вигулу котячих дозволила переселити реконструкція зоопарку, що завершилася восени 2015 року.

Невідворотні зміни у здоров’ї лева працівники зоопарку почали помічати кілька місяців тому. Після комплексного обстеження ветеринари констатували, що у тварини недуга, яку не здолати медикаментозно чи з допомогою операції, – старість.

“Щоправда, спроби поборотися за життя Ніка керівництво все ж зробило, зокрема змінами в раціоні та додаванням до харчування вітамінів. Однак це не допомогло. Літа взяли своє. На 17-му році життя тварини не стало”, – йдеться у повідомленні.