Луцька громада отримала від польських партнерів надсучасний реанімобіль із камерами спостереження та стабільним температурним режимом. Автівки з такими технічними можливостями в обласному центрі Волині ще не було.

Новеньку швидку, оснащену найсучаснішим обладнанням, передала для лучан польська компанія WAS. Вона спеціалізується на встановлення медичної техніки в автівках. Відповідно і цей реанімобіль зроблений за останніми вимогами часу.

«Водій в салоні авто може бачити все, що відбувається тут, і оперативно на все реагувати. Система настільки мудро побудована, що автомобіль допомагає медикам якісно робити свою роботу», – розповів депутат Луцькради Роман Кравчук.

У салоні автівки можна встановити температурний режим, який буде підтримуватися постійно. Чимало моніторів, точки подачі кисню, дефібрилятори та багато іншого.

Така благодійна допомога приїхала до Луцька за сприяння однієї з релігійних громад. Нині такий дарунок на вагу золота, особливо коли в місто щодня приїздять нові родини з гарячих точок.

За словами міського голови Ігоря Поліщука, автомобіль буде використовуватися для потреб дитячої поліклініки.