На Волині за добу 9 червня виявили 101 новий випадок коронавірусу. Спалахи хвороби зафіксовані у Ковелі, Володимирі-Волинському та Ратнівському районі. За добу троє людей померли.

Про це розповіла заступниця голови ОДА Тетяна Щербак під час брифінгу 10 червня.

Одна із померлих – 67-річна жителька селища Торчин Луцького району. Вона захворіла 3 червня, до медиків звернулася 7, її госпіталізували у Волинську обласну інфекційну лікарню з діагнозом “негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія”.

Ще один загиблий – 30-річний житель Ковеля. 20 травня у нього була підвищена температура тіла, він перебував на амбулаторному лікуванні. 31 числа через погіршення стану потрапив до реанімації Ковельського МТМО. Чоловік мав цукровий діабет та хронічну хворобу нирок.

Третій летальний випадок – у селі Череваха Маневицького району. 1 травня у 65-річного місцевого жителя піднялася температура. 5 травня він звернувся до медиків, йому поставили діагноз “двобічна пневмонія”. Лікувався амбулаторно, але через погіршення стану 12 травня був госпіталізований. Мав ішемічну хворобу серця і кардіосклероз.