У Луцьку небайдужий чоловік зателефонував на “102” та повідомив, що біля залізничних колій сидить чоловік, який, можливо, збирається вчинити самогубство.

Інцидент стався 9 червня близько 20:00, – повідомили у пресслужбі патрульних.

Патрульні Савонік Павло та Хом’як Микола негайно прибули на місце події. Поліцейські побачили чоловіка, який нерухомо лежав на залізничній колії поблизу переїзду.

“Не гаючи ні хвилини, патрульні підбігли до нього та відтягнули з небезпечного місця”, – йдеться у повідомленні.

Далі 34-річного чоловіка передали медикам та госпіталізовано до медзакладу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На Волині знайшли повішеним чоловіка

Community policing в дії: завдяки вчасному повідомленню небайдужого громадянина патрульні запобігли спробі самогубства

Community policing в дії: завдяки вчасному повідомленню небайдужого громадянина патрульні запобігли спробі самогубстваВчора близько 20-ї години у місті Луцьку небайдужий громадянин звернувся на скорочений номер екстреного виклику поліції "102" та повідомив, що біля залізничних колій сидить чоловік.Екіпаж в складі патрульних Савоніка Павла та Хом’яка Миколи негайно прибули на місце події. Поліцейські побачили чоловіка, який нерухомо лежав на залізничній колії поблизу переїзду. Не гаючи ні хвилини, патрульні підбігли до нього та відтягнули з небезпечного місця.Далі 34-річного громадянина передано медикам та госпіталізовано до медзакладу. Ми завжди готові прийти на допомогу!Ми поряд!#патрульнаполіція#ПорядокЦеТи#volynpatrolpolice

Gepostet von Патрульна поліція Волинської області am Mittwoch, 10. Juni 2020