Помер найвідоміший у світі фізик-теоретик Стівен Гокінґ. Науковець покинув світ вранці чотирнадцятого березня у своєму будинку в Кембріджі на сімдесят сьомому році життя. Троє дітей професора вже написали офіційну заяву з приводу смерті батька та пошири її у ЗМІ.

Стівен Гокінґ народився у 1942 році. У двадцять років він закінчив Оксфордський університет з дипломом природничих наук. Фізик казав, що за три роки штудіювання він вчився тільки тисячу годин. Науковець нудьгував на лекціях, адже матеріал давався йому дуже легко. Вже тоді Гокінґ зацікавився космологією. У 21 рік йому діагностували бічний аміотрофічний склероз. Лікарі пророкували не більше двох років життя з такою хворобою. Проте він не здався та прожив з недугою більше півстоліття.
Після завершення навчання британець подорожував світом, читав лекції та писав наукові статті про головні закони, що керують всесвітом. Найвідомішою працею стала теорія Великого Вибуху. У ній він пояснив, що простір і час утворились внаслідок Великого вибуху та зникнуть у чорних дірах. Стівен Гокінґ активно популяризував науку пишучи просто про складне. Його «Коротка історія часу» стала бестселером та розійшлась тиражем у сто мільйонів. У ній науковець описав зародження всесвіту, чорні діри та світлові конуси. Науковець активно виступав проти штучного інтелекту. За словами вченого найбільшою в світі загадкою для нього були жінки.