19 жовтня у Володимир-Волинській міській раді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання прийняли ряд рішень щодо обмежень у місті, оскільки воно потрапило до червоної карантинної зони

Про це пише пресслужба міської ради.

Так, загальноосвітні школи міста будуть переведені на дистанційне навчання з 22 жовтня, мистецькі школи – з 19 жовтня. Також з 19 жовтня буде призупинено навчально-виховний процес у закладах дошкільної та позашкільної освіти, закладах спорту.

Міська комісія ТЕБ і НС вирішила рекомендувати суб’єктам господарської діяльності дотримуватися обмежень, які діють в червоній зоні, крім обмеження щодо регулярного та нерегулярного перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом у міському сполученні.

У Володимирі-Волинському перевезення дозволені за умови заповнення пасажирами лише сидячих місць і дотримання жорстких карантинних та протиепідемічних вимог.

Присутні заслухали заступника міського голови Ларису Кулікову, яка наголосила, що в міську раду надійшли колективні звернення підприємців про те, щоб їм надали можливість працювати в умовах “червоного” рівня епідемічної небезпеки. Також вона нагадала, що підприємці надіслали гарантійні листи, у яких зазначають, що дотримуватимуться усіх карантинних вимог, встановлених Головним державним санітарним лікарем України.

Для того, щоб підтримати бізнес, зберегти робочі місця працівників, Лариса Кулікова запропонувала дати можливість торговельним закладам і закладам громадського харчування продовжити їхню діяльність, проте з певними умовами.

Заклади громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо) працюватимуть до 20:00 години з дотриманням протиепідемічних вимог. Дотримання жорстких карантинних вимог застосовуватиметься і в закладах торговельного і побутового обслуговування.