Південнокорейські активісти надсилають до КНДР гуманітарну допомогу, використовуючи морську течію. У пластикових пляшках – рис, медикаменти, видання та навіть американські долари. Активісти кажуть, що морська течія доставить посилки у західні міста та села по всьому західному узбережжю Північної Кореї.

У такий спосіб група небайдужих щодня надсилає до п’ятиста кілограмів рису та чотириста флешок із забороненими південнокорейськими фільмами. Один з активістів Джунг Кванг Іл – утікач з КНДР. Колись він навіть особисто зустрічався з американським президентом. Тепер чоловік з флешкою надсилає ще й виступ Дональда Трампа. У ньому Президент США розкритикував політику Кім Чен Ина та пригрозив знищити Північну Корею після її погроз ядерного удару.

За підрахунками ООН понад сорок відсотків населення КНДР не доїдає. Існують ризики, що численні санкції проти Пхеньяну, які покликані змусити КНДР відмовитися від ядерної зброї,  лише посилять скрутне становище корейців. Перебіжчики з Північної Кореї зібрали гроші, щоб надіслати людям які досі залишаються у цій країні.

Активістів підтримує християнський союз, який надсилає Біблії до КНДР, які комуністичний уряд заборонив мати.