Пілот російського рейсового літака, що здійснював маршрут “Барі – Москва” і пролетів над Луцьком, отримав від Украероруху дозвіл на використання українського повітряного простору. Подія трапилася 7 серпня, а її причиною стала потреба обійти грози.

За рішенням ради з безпеки польотів Державіаслужби, такий дозвіл може бути наданий, якщо повітряним суднам необхідно обійти небезпечні метеоявища, – пише Канал24 з посиланням на повідомленні Украероруху.

“Ми діяли у межах міжнародних стандартів і рекомендованої практики задля безпеки повітряного руху та уникнення аварійної ситуації під час польоту. Для Украероруху, як для національного провайдера, безпека польотів повітряних суден у повітряному просторі України залишається в пріоритеті”, – наголошує в. о. директора Украероруху Олександр Доценко.

Зазначимо, ще у жовтні 2015 року Державіаслужба заборонила російським авіакомпаніям літати до України. Росіяни відповіли дзеркальним обмеженням. Відтоді авіаційне сполучення між країнами відсутнє. Втім часто використовуються непрямі рейси через треті країни.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Над Луцьком помітили російський літак

7 серпня 2019 року, пілот повітряного судна російської авіакомпанії «Глобус» Boeing-738 REG –VQBMG, виконуючи рейс…

Gepostet von Украерорух/UkSATSE am Donnerstag, 8. August 2019