У США через 10 років після зникнення до господарки повернулася улюблена собака. Пес знайшовся у штаті Пенсильванія, за 16 кілометрів від свого дому. Лабрадор забіг на задній двір чужого будинку. У нього не було ошийника, тож господарі будинку вирішили віддати тварину в притулок, де про неї подбають. Працівниця притулку для тварин Джоді розповідає що у собаки був індифікатор – мікрочіп. Виявилось звуть лабрадора Еббі. Й вона зарахована до списку померлих домашніх улюбленців ще у 2009 році. Також чіп мав телефон ветеринарної клініки за 25 кілометрів від притулку. Джоді вдалося знайти й номер власниці собаки.

Власниця Еббі, Дебра, розповіла, що її улюблениця втекла у ліс неподалік будинку 10 років тому, й знайти її так і не вдалося. Після телефонного дзвінка Джоді, жінка попрямувала до притулку, аби забрати давно втрачену собаку. Вона з нетерпінням чекала на зустріч.

Той, у кого жила собака весь цей час, ймовірно, добре піклувався про Еббі – для свого віку вона  гарно виглядає. Після повернення додому першу ж ніч тварина спала на ліжку з господинею. Зараз вони майже завжди разом.