Перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад розповів про свою першу роботу, а ще – про сім’ю та захоплення. 

Про це йшлося у програмі “Вікенд на 12 каналі”

Григорій Недопад має 3 вищі освіти. Одразу після школи вступив на географічний факультет, який закінчив з червоним дипломом. 

“Географію дуже любив ще зі школи, в нас були дуже хороші вчителі. Вони привили нам інтерес до всього. Я навіть не задумувався про якусь іншу спеціальність. Географія дуже допомагає навіть у повсякденному житті – коли говориш з колегами з інших міст та областей, уявляєш в голові, де це знаходиться і як туди доїхати. Все в сукупності робить загальну картину”, – поділився Недопад.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Він заробляє гроші, вона відповідає за побут: розмова з Тарасом та Анастасією Яковлєвими

Друга освіта знадобилася, коли він працював заступником директора в організації. Тоді вступив на 

“Щоб легше працювалося, треба було змінювати освіту – щоб бути до кінця в темі. Це розвиток”, – пояснив віце-мер. 

Перша робота – на сироварному заводі

Першу роботу Григорій Недопад знайшов ще в юномі віці. Зізнається: треба було заробляти гроші, а одним з бюджетоутворюючих підприємств Рожищ (а саме там він тоді проживав) був сироварний завод. Тож саме туди вперше влаштувався Григорій. Зарплата, каже, була непогана, однак перші дні були вкрай тяжкими.

“Скажу відверто, я спочатку думав, що було було неправильне рішення – йти туди на роботу. Бувало, я приходив на підприємство о 8 ранку, а повертався 2 ночі. Але з часом все стабілізувалося, там був гарний колектив, з багатьма я спілкуюся досі. В мене залишилися приємні спогади з першого місця роботи”, – поділився Недопад. 

Він працював на заключному етапі виготовлення сирів – на складі готової продукції. Туди потрапляє сир на дозрівання. Працівникам потрібно стежити, аби головки сиру вчасно переверталися. Далі їх пакували і відправляли по всій Україні та за кордон. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як познайомилися і хто готує вдома їсти: розмова з Альоною та Іваном Мирками. ВІДЕО

“Процес створення сиру дуже цікавий. Навіть вдома, маючи достатню кількість заквасок, його можна робити. Але маєте розуміти, що дозрівання сиру мусить проходити у спеціальних умовах, за відповідної температури. Дуже багато факторів, які впливають на якість товару. Зараз є багато підприємств невеликих, які виробляють сир в домашніх умовах на реалізацію, але цей продукт дуже відрізняється від заводського”, – розповів Григорій Недопад. 

Головне – вірити в себе

Посадовець має власний секрет успіху. Запевняє, що треба не лінуватися і вірити в свої сили. 

“На одній з робіт мені треба було вставати о 4:30, я впорався з цим. Не треба боятися роботи, потрібно вірити в свої сили, бо інакше нічого не досягнеш. Як би важко не було, треба пережити ці моменти, продовжувати працювати над собою”, – запевняє Григорій. 

Серед захоплень – велосипед і бджоли

Григорій Недопад розповів, що любить їздити на велосипеді. Однак його двоколісний транспорт вкрали просто з-під будинку власника. 

Ще одне захоплення посадовця – пасіка. Усього має 40 вуликів, доглядає за ними разом зі своїм товаришем, який привив любов до бджільництва.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Про 5 освіт і роботу в корпорації “Google”: розмова з Вячеславом Панасюком. ВІДЕО

Головне у сім’ї – повага

“Навчіться пробачати – і у вас буде міцна сім’я. Ми з дружиною навчилися поважати одне одного і пробачати. До речі, в нас скоро важлива дата – 16 років з дня одруження”, – радить Недопад. 

А от дітей балувати не треба, переконаний він.

“Діти мають знати, що за все треба платити. Їх треба також привчати поважати старших. До речі, нещодавно прочитав мудрий вислів: “Не треба виховувати дітей, треба виховувати себе”. Я з цим згоден, діти дуже схожі на своїх батьків”, – розповів Григорій.