Село Гірники Ратнівського району: тут найбільша народжуваність в області. А два корпуси сільської школи давно не вміщають усіх школярів. Питання добудови навчального закладу — пріоритет для місцевої громади. Тому про це одним із перших згадують на зустрічі з народним депутатом Степаном Івахівим. А заодно і просять свого обранця захистити малокомплектну школу в селі Сільце.

Степан Івахів запевнив: візьме питання на особистий контроль і зробить все, аби школу в Сільці не закрили. Місцеві пенсіонери нарікають на малі пенсії та безробіття в селі.

Гроші на підвищення соціальних виплат можна взяти лише з економіки, яка зростає, – каже народний депутат. Тому він завжди підтримував малий та середній бізнес, здорову конкуренцію і був проти монополій.

На зустрічах із народним депутатом у Гірниках, Кортелісах та Самарах у залах — ніде яблуку впасти. Людей хвилюють високі тарифи на енергоносії, складність проведення нових ліній електромереж у районах сільської забудови. В кожному селі просять допомогти і у вирішенні місцевих проблем.

Народний депутат не просто слухає людей, а й пропонує прийнятний механізм вирішення їхньої проблеми. Степан Івахів так працює з першого дня своєї роботи депутатом Верховної Ради. Саме тому у його громадські приймальні в кожному з районів 21-го виборчого округу надійшло вже понад 12 тисяч 900 письмових звернень та заяв.