Сотні небайдужих. Багато квітів, всі – з чорними стрічками. І молитви за упокій душі. У Луцькому Свято-Троїцькому соборі попрощались із директором департаменту молоді та спорту Луцької міськради Олексієм Веремійчиком. Він трагічно загинув під час риболовлі на озері Люб’язь, що в Любешівському районі.

На панахиду прийшли десятки колег із міськради. Кажуть: Олексій був чудовим керівником, який вмів організувати команду. А ще в нього завжди було багато цікавих проектів та планів.

Чудовою людиною Олексія Веремійчика називають як колеги на роботі, так і журналісти.

Олексій Веремійчик поїхав порибалити на озеро Люб’язь 12 жовтня разом із трьома товаришами. Усе сталося близько полудня. Попри те, що погода була ясною, здіймалися сильні хвилі. Човен перекинувся. За словами одного із товаришів, Олександра Грановського, Олексій, який добре плавав та навіть моржував, вирішив пливти до берега, аби покликати на допомогу. Втім, доля розпорядилася інакше.

Трьох чоловіків за півтори години врятували рибалки. Олексія ж шукали впродовж п’яти днів. Територію біля озера прочесали вздовж та впоперек. Водолази обстежували дно водойми. Тіло знайшли лише на п’ятий день, неподалік від місця, де перекинувся човен.

Луцьк попрощався із директором департаменту молоді і спорту Луцькради Олексієм Веремійчиком. Він трагічно загинув на озері Люб’язь під час риболовлі. Чимало людей прийшли сьогодні до Свято-Троїцького собору, аби провести Олексія в останню путь.