Усіх небайдужих просять допомогти шестирічному лучанину Денису Степанюку, який не може ходити. Хлопчих при народженні отримав  артрогрипоз верхніх і нижніх кінцівок, амніотичні перетяжки правої гомілки, вроджений вивих обох стегон та гіпоксично-ішемічну енцефолопатію.

Для батьків Олега та Лілії Степанюків їхній син – довгоочікувана дитина, адже чекали хлопчика 15 років. Про це повідомила небайдужа Наталія Єпіфанович.

За словами Лілії, її вагітність проходила добре, але на сьомому місяці плід перестав активно рухатися. У жінки почав підніматись тиск.

“Мене з району направили до Луцька, тоді до Києва. Там виявили маловоддя і сильне обвиття плоду пуповоною. Мене кесерили, під час цього дитина отримала перелом правого стегна”, – ділиться мама.

Лікування виявилось важким і тривалим. До року проходили гіпсування у Волинській обласній дитячій лікарні. Після цього операції: ахілотомія правої і лівої гомілки, витяжки і знову гіпс.

Надалі Денис перебував на постійній реабілітації в польській клініці Reha Sport у Познані. Саме там надали консультацію по лікуванню Дениса.

“Батьки не втрачали надії і продовжували шляхи лікуваня. Вони зверталися в Київ, Одесу, Львів, Житомир, Харків, де отримували одну відповідь “На жаль,така хвороба”, – говорить Наталія Єпіфанович.

Взялися за лікування за кордоном у Канаді. Лікарі вивчили хворобу Дениса і готові допомогти стати на ноги й зробити перші кроки!

“В умові сказано, що лікування буде безкоштовним, але переліт, страхування, проживання, послуги перекладача за рахунок Батьків. П’ять років батьки обходилися своїми силами, але зараз фінансове становище не дозволяє впоратись самотужки”, – розповідає жінка.

Щоб допомогти Денису потрібно переказати гроші на картку мами Лілії Степанюк

Реквізити: 4149 4993 4708 0242