Світова пандемія ознаменувалася і стрімким зростанням цін на продукти першої необхідності. Фахівці кажуть, на Волині в порівнянні з іншими регіонами становище не критичне.

Про це в коментарі 12 каналу розповіла заступниця начальника територіального відділення АМК Оксана Лесів.

Працівники територіального відділення антимонопольного комітету постійно моніторять ціни продуктів, які входять до стандартного споживчого кошика у трьох мережах супермаркетів: “Салют”, “Наш Край”, “Сільпо”.

“Значно додала в ціні гречка. Якщо раніше крупа вартувала в середньому 20 гривень, то нині 35-40. На 30% зросла вартість м’яса. Бачимо вищу ціну на цибулю”, -розповідає Оксана Лесів

В середньому борщовий набір: картопля, цибуля, капуста, морква – здорожчав на 20%. Молочні продукти додали в ціні до 15%. Хліб, олія та яйця залишилися майже на тому ж рівні. За словами Оксани Лесів, зараз цілком можливе сезонне здорожчання продуктів, до того ж незабаром Великдень.

На офіційному сайті Володимира-Волинського повідомляють, що порівняно з попередньою звітною датою (30.03.2020 року), ціни в основному залишились на тому ж рівні.

Дешевше можна придбати крупу пшеничну, цукор (по акції), сир кисломолочний, молоко 3,2% (по акції), сметану 15% (по акції), сметану 20-21%%, шинку свинну та моркву.

Незначного росту в ціні, а це 2-5%%, зазнали борошно, рис, пшоно,олія соняшникова, лопатка свинна.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Карантин в Україні, найімовірніше, продовжать до травня, – прем’єр