Імбирні пряники з патріотичною символікою випікають у Вараші. Такі ласощі до смаку жителям та гостям міста. Вони не лише смачні, а й піднімають патріотичний настрій.

«Слава Україні! Все буде Україна!» – такими написами прикрашені запашні пряники, які випікають у Вараші. Їх розпочали виготовляти ще з початку війни.

«Усі ми знаємо, що зараз у нас в Україні іде війна з Росією, і для того, що підтримати дух наших українців, наших воїнів ЗСУ, які так свято захищають нашу неньку, наше підприємство вирішило виготовити медово-імбирні пряники з українською тематикою», – розповіла головна технологиня Галина Халик.

До ласощів  додають натуральні мед та спеції: імбир, кардамон, мускатний горіх, гвоздику. На підприємстві кажуть: готують з любов’ю.

«Заварюємо мед, соду, їх замішуємо, розкатуємо на машині, після випікання ми їх заливаємо глазур’ю білковою, оформляємо вафельними картинками та декоруємо», – каже кондитерка Анна Найман.

Також печуть смаколики з патріотичною символікою у формі серця, щоб показати, що серця українців належать своїй державі і наша країна непереможна. Написи на них кондитер робить власноруч. За тиждень на хлібозаводі виготовляють у середньому 600-700 різноманітних пряників.

«У нас є різна тематика: дитяча, замовна (це те, що замовляють люди) і також патріотичні пряники, які ми сьогодні вам демонструємо. Вони в нас дуже користуються попитом», – запевнила технологиня кондитерського цеху Тетяна Ярощук.

Асортимент патріотичних виробів доповнюють макарунами. Раніше їх виготовляли у різних кольорах, а зараз зробили акцент лише на жовтому і синьому – кольорах українського прапора. Разом із тим на замовлення покупців печуть патріотичні торти.

«Дехто замовляє навіть трактори під тематику ту, що цигани вкрали танка. Трактори для діток, для трактористів, щоб звеселити наших українців, підтримати дух їхній патріотичний», – каже Галина Халик.

Сьогодні кожен українець робить усе можливе для нашої перемоги. Працівники підприємства сподіваються, що поки ЗСУ мужньо знищує ворога, кондитерські вироби, які вони виготовляють у тилу, надаватимуть людям наснаги для боротьби за свободу та незалежність нашої держави.

«Ми всі в очікуванні перемоги і сподіваємось, що дуже скоро на полицях наших магазинів ви знайдете прянички з словами «Перемога», – висловилася Тетяна Ярощук.

У цих смаколиків безперечно буде особливий смак. Купуйте українське та надихайтеся, щоб і надалі підтримувати наших воїнів та продовжувати займатися волонтерством. Пам’ятаймо: наша сила в єдності.