Майстер-класи, філософія, уроки про фінансову грамотність та індивідуальний підхід до кожної дитини: у Луцьку приватна школа “Портал” розпочала набір у перший клас.

Засновниця закладу Інна Козак каже: вирішила створити таке місце, де б діти навчалися із задоволенням, а також отримували потрібні для життя знання та вміння.

Чим відрізняється “Портал” від звичайних шкіл? По-перше, переліком дисциплін. Окрім стандартної шкільної програми, тут вивчатимуть предмети, потрібні для життя і розвитку. А ще дітям влаштовуватимуть регулярні майстер-класи, наприклад, із гончарства, проводитимуть екскурсії.

“Ми додаємо альтернативні предмети. Є театральне мистецтво, є музика, є фінансова грамотність, є філософія. Іноземні мови: не лише англійська, але й польська, на факультативі можуть бути німецька та іспанська”, – ділиться Інна Козак.

Друга перевага: класи лише по 8 дітей. Вчитель встигає приділити увагу кожному, допомогти, послухати, налагодити тісний контакт з батьками.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПРИВАТНУ ШКОЛУ “ПОРТАЛ”

Нині в школі “Портал” триває набір у нульовий та перший класи. У закладі пропонують два пакети послуг: повний день (з 9 до 18) та неповний день (з 9 до 15:30).

Як стати учнем школи? Все просто: прийти у заклад, познайомитися з адміністрацією, принести стандартний пакет документів, як у звичайну школу і підписати контракт.

Контакти

За більш детальною інформацією про “Портал” звертайтеся:

Телефони: 099 44 27 554; 097 30 97 972

Пошта:  portal.school.edu@gmail.com

Фейсбук: https://www.facebook.com/portal.school/