У центрі Луцька містян радують бернські зенненхунди. Ці  собаки швейцарської породи дуже спокійні і обожнюють, коли з ними бавляться люди. Господар чотирилапих  щовихідних організовує зустрічі на Театральному майдані, аби спілкуванням могли насолодитися і тварини, і люди. 

Пухнасті бернські зенненхунди щонеділі стають головними зірками на Театральному майдані у Луцьку. Навколо себе збирають сотні шанувальників. Хто побачив їх раз – обов’язково прийде на зустріч ще раз.

Олександр Червінський бернських зенненхундів розводить уже 10 років. За його словами, це найдобріші собаки. Вони дуже люблять, коли з ними граються і гладять. Чоловік каже: виховує їх, як своїх дітей.

Цікаво, що вони розуміють слова господаря і чемно його слухають.

Важать зенненхунди від сорока до 60 кілограмів. І обожнюють, коли Олександр бере їх на руки. Спостерігати за цим – одне задоволення. Лучани так полюбили бернів, що чотирьох собак для них уже замало. Адже натішитись ними щоразу хоче більше й більше людей.

А побачити і побавитися із чотирилапими у Луцьку можна майже щонеділі. Традиційні зустрічі Олександр організовує з 14 по 16 годину.