Телебачення – це не лише новини, програми та інтерв’ю. Наші технічні та людські ресурси мають значно ширший потенціал. Саме тому ми запускаємо автономну продакшн-студію “12 Production“, що спеціалізується на створенні рекламної відео-, аудіо- та фотопродукції. У новому відділі працюють найкращі спеціалісти нашої команди з професійним та креативним підходом до кожного клієнта. 

Нестандартні рішення та професійність журналістів, режисера, операторів та відеоінженерів  – переваги співпраці зі студією “12 Production”.

НАШІ ПОСЛУГИ

“12 Production” пропонує повний цикл виробництва відеопродукції. У нас працюють професіонали, які зможуть створити те, що найбільше підійде для вас чи вашого бренду.

Ми займаємося виготовленням відеосюжетів, кліпів, іміджевих фільмів та комерційних програм для телебачення. Робимо аудіорекламу, надаємо фотопослуги. Підбираємо формат, який найкраще підійде конкретному замовнику й залучаємо максимум ресурсів нашого холдингу. Ми також забезпечуємо комплексну промоцію та висвітлення у провідних місцевих ЗМІ.

“Ми не робимо “шаблонну” відеорекламу. Спілкуємося із кожним клієнтом, визначаємо його ціль та аудиторію, а тоді підбираємо найкращий формат реклами (а часто треба застосовувати різні її види), прописуємо стратегію, обговорюємо, якщо потрібно – вносимо правки. Тобто у фіналі клієнт отримує повний кейс для просування свого бренду”, – пояснює медійниця, керівник “12 Production” Катерина Дулапчій.

Перелік послуг (натисніть на фіолетовий текст, аби подивитися приклади):

– рекламні ролики;

– соціальні та інформаційні ролики;

святкові привітання;

– музичні кліпи;

– корпоративне відео;

навчальне відео;

– фешн-відео;

фотопослуги;

– відео-візитівки;

біографічні фільми;

фільми про бренди;

документальні фільми;

– промоція та налагодження зв’язків з громадськістю політиків та брендів;

– телевізійна продукція (спецпроекти та репортажі, новинні сюжети, інтерв’ю тощо);

– організація трансляцій за допомогою ПТС (пересувних телевізійних станцій).

Ротація на телеканалах по всій країні 

Своїми цікавими проектами 12 канал завоював прихильність глядачів далеко за межами Волині: нас дивляться не лише по всій країні, а й за кордоном. До слова, наш канал доступний усім користувачам медіасервісів MEGOGO, Viasat , КиївстарТВ, Divan.tv.

Також у нас уже є домовленості про розміщення рекламного продукту на 15 регіональних телеканалах України. Ми переконані, що для багатьох рекламодавців це дуже правильна стратегія. Бо люди завжди цікавляться місцевими новинами і довіряють саме регіональному телебаченню. Тож ефект від такої реклами однозначно буде, а вартість її розміщення значно нижча,  ніж на центральних каналах.

“Ми налагодили контакти з колегами  із регіональних каналів у багатьох областях України. У період карантину, коли виробляти новий контент могли не всі,  ми активно обмінювалися власними програмами. До прикладу, проектами 12 каналу “Заходеньки” і “Розмова про мову”  зацікавилися 15 регіональних каналів”, – каже програмна директорка 12 каналу Юлія Романюк.

Техніка

“Тандем професійної знімальної техніки і креативного підходу дозволяє отримати висококласний продукт, що відповідає останнім тенденціям у сфері виробництва контенту”, – каже директор “12 Production”  Максим Харченко.

Отже, наша техніка:

  • Топові камери для фото- та відеозйомки. Ми використовуємо метод багатокамерної зйомки.
  • Для динамічних кадрів застосовуємо активний стабілізатор, штативну систему і слайдер.
  • Професійні радіосистеми дозволяють записувати висококласний багатоканальний звук.
  • Для створення особливої атмосфери і максимально якісного зображення у нас є світлове обладнання.
  • Сучасні квадрокоптери.
  • Потужні монтажні станції з каліброваними моніторами дозволяють проводити якісну корекцію кольору зображення.

*Важливо: Наша техніка дозволяє працювати в форматі до 4К.

Як ми працюємо?

Крок 1 – зустріч із замовником.

Крок 2 – визначення мети та концепції майбутнього продукту.

Крок 3 – мозковий штурм. На цьому етапі найкращі спеціалісти команди “12 Production” підбирають ідеї для майбутнього продукту.

Крок 4 – робота із фокус-групою. Незалежні реципієнти допомагають визначити, яку ідею найкраще сприйме аудиторія.

Крок 5 – узгодження. Ми представляємо замовнику результати дослідження фокус-групи. Презентуємо і затверджуємо сценарій, а також прораховуємо кошторис робіт.

Крок 6 – знімання.

Крок 7 – постпродакшн. Це процес монтажу, графічного оформлення та озвучення відео.

Крок 8 – презентація готового продукту, ротація на ТБ та поширення у соціальних мережах.

Наші замовники

Як з нами зв’язатися?

Телефон: +380 68 001 13 00
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/