У рамках реконструкції Привокзальної площі у Ковелі влада обіцяє передбачити місце і для продавців, які збувають домашню продукцію, однак хоче, аби ця торгівля стала цивілізованішою та відповідала санітарно-гігієнічним нормам.

Про це йшлося у програмі «Позиція» на 12 каналі 18 листопада.

Як розповів міський голова Ігор Чайка, реконструювати Привокзальну площу він планує до кінця каденції.

«Ми уже провели бліц-конкурс на кращу концепцію, де брали участь доволі відомі архітектурні майстерні, і визначилися з концепцією. Зовсім недавно завершили тендерну проєктно-кошторисну документацію, і уже архітектори приступили до проєктування того, що там має бути», – зазначив мер.

За його словами, стихійний ринок не прикрашає місто, адже його бачить кожен, хто приїздить до Ковеля залізницею. Водночас, каже міський голова, він розуміє жителів приміських сіл, переважно пенсіонерів, які намагаються тут збути домашню продукцію, щоб заробити хоч якусь добавку до пенсії. Тому, стверджує, треба шукати компроміс.

«Ми побачимо, як це вирішать архітектори, але ми їм ставили завдання передбачити для цих людей місце, щоб їх інтереси були враховані. Бажано їм зробити цю торгівлю в іншому місці і більш цивілізовану, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм», – розповів Ігор Чайка.