У Луцьку вже найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт “під ключ”  двору на вулиці Наливайка, 2, 4.

На розгляд жителів будинків  передали  проект реконструкції двору. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

“Дана дворова територія перебуває у вкрай жахливому стані, тут ремонту не бачили, мабуть, від часу заснування району. Ми ввели практику попередньої презентації проекту капітального ремонту, щоб дати людям можливість не тільки ознайомитися з тими змінами, які їх очікують, але і взяти участь у формуванні проекту, внести власні поправки”, – написав Недопад.

У дворі по вул. Наливайка після ремонту відбудуться досить кардинальні зміни, зокрема буде розширено дорогу до 9 метрів, створено досить велику кількість паркомісць, адже у власників квартир багато автівок, які масово паркують на зелених зонах.

Після ремонту біля під’їздів буде облаштовано пішохідну зону із бордюром, тож водії більше не зможуть ставити машини впритул до будинків.

” Попередили людей, що капітальний ремонт слугуватиме десятки років, тому і зміни потрібно забезпечити по максимуму і на тривалий час. В цілому проект сприйняли досить позитивно”, – йдеться у повідомленні.

Проект передбачає повну заміну асфальтового та дорожнього покриття, на яких викладуть бруківку, буде розширено проїжджу частину, збільшено кількість паркомість, облаштовано LED-освітлення, встановлено новий дитячий майданчик, облаштовано зону смітників