Любов Михайловська в свої двадцять таким чином змушена заробляти на життя. Щодня виходить на дорогу і просить грошей. Життя в Люби було нелегким. Вона погодилася розповісти свою історію.

В 16 познайомилася з хлопцем, згодом дізналася про вагітність, втім батько дитини перестав виходити на зв’язок. При обстеженні в неї виявили ВІЛ. Вірус і став причиною паралічу. Утім  жінка зізнається, що гроші збирає не лише на ліки.

Удома, на Чернігівщині, її мама-пенсіонерка виховує трирічного онука. А тим часом Люба збирає для сім’ї гроші в Луцьку. Тут в районі вулиці Рівненської, її знають чи не усі продавці. Перехожі та водії часто цікавляться, чому жінка жебракує.

Водії бувають щедрими. За кілька годин вдається назбирати до 500 гривень, ділиться Люба. Зароблене пересилає мамі і трохи лишає собі на чай і цигарки.

Попри невиліковну хворобу, про себе розповідає з усмішкою. Як і про свою роботу. Ось вчергове її зупинили патрульні. Таке іноді буває кілька разів на день.

Штраф накладають за порушення правил дорожнього  руху, власне за перехід дороги у невстановленому місці.

На Любов Михайловську склали близько пів сотні постанов. Жодна не сплачена. Деякі розглядає виконавча служба. Втім жінку це не зупиняє як і небезпека на дорозі.

В місцях великого скупчення людей часто можна побачити нужденних. Вони і на вокзалах, і в центрі міста, і під храмами, подекуди навіть на дорогах. Але не кожен наважується розповісти про свою біду відкрито. Наша журналістка Анастасія Ковальчук поспілкувалася з дівчиною, котра просить милостиню на проїжджій частині. У неї є телефон, банківська картка і малолітній син.