Родина переселенців з Маріуполя привезла із собою на Волинь домашніх улюбленців – пару котів і п’ятьох маленьких кошенят. Народжувати кішці Пусі довелося під обстрілами.

Як це було та як врятували чотирилапих – у нашому сюжеті.

Котячій сім’ї Пусі та Бубліку з Маріуполя довелося пережити нелегкі випробування. Кішка мала народжувати наприкінці лютого, але війна цьому завадила. Господарі Тамара та Віталій кажуть: тварини відчували небезпеку. Особливо їх лякали звуки вибухів, тому кішка трималася аж до початку березня. Під обстрілами п’ятеро кошенят з’явилися на світ.

А от Бублік весь час ховався від вибухів. Поки була вода, її гріли, набирали у пляшки, і таким чином пухнасті біля неї грілися. Адже у квартирі було мінус чотири. З кожним днем, їжі ставало все менше. Небайдужі сусіди поділилися кормом.

Війна, розповідають, дуже об’єднала маріупольців. В один момент не стало бідних і багатих. Усі допомагали один одному чим могли.

Коли вирішили їхати з Маріуполя, чотирилапих покинути не могли. За два роки вони їм дуже полюбилися. Тому пара з собою не взяла навіть речей, лише переноску з сімома котами. Три дні в дорозі далися непросто. Але тварини, кажуть, розуміли, що відбувається. Тому поводилися спокійно.

Нині усі п’ятеро котенят і їхні батьки в безпеці на Волині. Тішать та приносять радість своїм господарям. А щойно чотирилапі підростуть – їх віддадуть у добрі руки.