Російська Федерація заявила про успішне випробування гіперзвукової авіаційної ракети “Кинджал”. Ця зброя призначена для знищення наземних і морських цілей. Про це повідомило Міністерство оборони Росії.
У їхньому повідомлені йдеться, що екіпаж МіГ-тридцять один  – російських повітряно-космічних сил виконав навчально-бойовий пуск гіперзвукової ракети. Зазначається, що він пройшов штатно задана ціль на полігоні була знищена.
За підсумками навчань ніби то вдалося підтвердити тактико-технічні характеристики та тимчасові показники Кинджала. Також стверджується, що комплекс не має аналогів у світі. Про нову гіперзвукову ракету вперше розповів президент Росії під час послання Федеральним зборам на початку березня. Він запевнив, що нова зброя, начебто, здатна розвинути швидкість 10 махів (біля 12 тисяч км на годину) та гарантує подолання всіх існуючих систем протиповітряної і протиракетної оборони.  Вона здатна доставляти до цілі як звичайні, так і ядерні боєзаряди.
В Об”єднаній авіабудівельній корпорації повідомили, що ця ракета – результат глибокої модернізації балістичної ракети “Іскандер”.