У Луцьку завершився зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби. Волинькі спорсмени серед кращих на змаганнях. Першого дня, на дистанції 10 кілометрів срібло серед юніорок, здобула Дарина Касян, золото – Яна Фарина, на дистатнції 20 кілометрів серед юніорів переміг також волинян – Віктор Шумік. ((відео вчорашнє – 10.03 – спортивна ходьба))
Завершальний день розпочався із перемог вже знаних лучан. Неодноразова учасниця Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України Надія Боровська здобула перемогу на дистанції 20 кілометрів.
Другою прийшла сумчанка – Інна Кашина, бронза за волинянкою Валентиною Мирончук. Серед чоловіків на найдовшоій дистанції – 35 кілометрів – перемогу здобув  Валерій Літанюк, бронза – Мар’ян Закальницький. Усі призери – майбутні учасники командного чемпіонату світу в Китаї.
Тренуватися до світової першості легкоатлети будуть за кордоном, у високогір’ї. Тільки там, за словами тренерів, можна стати швидшими та витривалішими.