Давно хотіли піти у кіно? Супер! Ми зібрали для вас підбірку фільмів, які виходять у прокат з 3 грудня у кінотеатрі PremierCity (ТРЦ ПортCity)^

  • «Юкі»

Національна хокейна ліга об’єднує усі хокейні клуби Канади та США. Починаючи з 1927-го року головним призом Ліги є Кубок Стенлі, який раз у рік вручається переможцю. Кожна команда-переможець має право лишити на кубкові пам’ятний напис – імена гравців. Про десятьох із цих гравців, українців за походженням, йдеться у фільмі. Про легендарного воротаря Тараса Савчука розповість його син. Назвою документального фільму «Юкі» стало слово, яким прийнято було називати гравців НХЛ українського походження.

  • «Мати апостолів»

Події наступного фільму розгортаються у 2014-му році. Український військовий літак АН-26 з гуманітарним вантажем вилетів на Донбас. Він мав би повернутися за кілька годин, але був збитий російськими бойовиками. На борту почалася пожежа і командир літака Михайло Кулик наказує всім катапультуватися. Аби врятувати життя місцевих жителів, Михайло вирішує пожертвувати собою та скеровує палаючий літак на поле поблизу села. Всього цього не знає його матір Софія Павлівна, етнограф із Вінниці. Але дізнавшись про катастрофу, вона вирішила, що має обов’язково потрапити на місце падіння. Жінка вірить, що її син живий. Драма «Мати апостолів» є черговим внеском кінематографістів у висвітлення війни на Донбасі.

  •  «Дублерка»

Дівчина на ім’я Кенді усе життя мріяла стати видатною акторкою. Її комедійні ролі зачаровували кожного глядача, проте успіх до неї так і не прийшов. Кенді втомилася постійно бути чиєюсь дублеркою. Чим обернеться таке розчарування у мрії? Кенді віднайде в собі сили для акторської кар’єри чи ж знайде себе у чомусь іншому? Над комедією «Дублерка» почали працювати ще у 2018-му році

  • «Леді на драйві»

16-річна Еллі Лансінг щойно отримала водійське посвідчення і її переповнюють емоції. Попереду багато доріг, та зараз на неї чекає саме та, яка приведе її до дядька Тіма. Це рідний брат батька, якого дівчина не знає, бо той загинув ще до її народження. У Тіма своя автомайстерня, тож Еллі вмовляє рідню, аби їй дозволили залишається тут попрацювати впродовж літа. Тім навчає дівчину і ремонтувати машини, і вправно їздити на них. Дуже скоро на місцевих перегонах Еллі не буде рівних.

  •  «Обережно, кенгуру!»

Марк – музикант, який живе в покинутій квартирі в Берліні. Одного разу лунає дзвінок у двері, і він опиняється віч-на-віч з промовистим Кенгуру. Швидко переконавши Марка, що разом їм буде набагато веселіше, Кенгуру без подальших церемоній переїжджає в його холостяцьке житло. З цього моменту він починає правити життям Марка, ставлячи йому філософські питання і доставляючи їм обом всілякі неприємності. При цьому Кенгуру допомагає йому впоратися з природною сором’язливістю і в кінцевому підсумку завоювати увагу коханої дівчини і стати місцевим героєм, розкривши змову будівельної мафії.

  •  «Дзвінок. Остання сторінка»

Події цієї японської стрічки розгортаються через 20 років після показаного у попередньому фільмі. Психолог Маю Акікава спантеличена поведінкою своєї нової пацієнтки. Це маленька дівчинка, яка чудом вижила під час пожежі, у якій загинула її матір. Дитина нічого не говорить, проте її поведінка викликає у Маю чимале занепокоєння. Тим часом брат лікарки Кадзума – блогер, який понад усе хоче прославитися – береться розслідувати пожежу. Він вирішує знімати відео у квартирі, де сталася трагедія. Фільм жахів «Дзвінок. Остання глава» знято за мотивами роману «Дзвінок» японського письменника Кодзі Судзукі.