В ефірі Ранок LIVE луцька стоматологиня Ярина Куцик розповіла про процедури краси із зубами і про їхню безпечність. 

Про це йшлося у випуску розважального шоу від 3 грудня.

Дедалі більше людей ставлять собі вініри – спеціальні керамічні накладки на власний зуб людин). Втім, лікарка Ярина Куцик стверджує, що таку процедуру можна робити лише за у разі медичних показань, адже для її проведення здійснюється сточування оригінальної зубної емалі. Якщо ж робити цю процедуру для “краси” і з усіма зубами, то це може вплинути на вашу якість життя, адже процес сточування емалі незворотний.

А ось найбільш безпечним способом зробити зуби більш світлими стоматологиня Ярина Куцин вважає відбілювання.

“Треба розуміти, що відбілювання зубів, як і відбілювання волосся, має певний тривалий ефект. Залежить від методів. Але при правильному виконанні та правильній техніці – це безпечний для зубів спосіб покращити вашу посмішку, якщо ви це робите у лікаря”, – сказала Ярина Куцик у прямому ефірі Ранок.Live.

При цьому стоматолог стверджує, що найкращим методом догляду за зубами є їх чищення двічі та день спеціально підібраними стоматологом зубною пастою та щіткою.

Детальніше про догляд за зубами та модні тренди стоматології можна дізнатися у розмові Ярини Куцик та ведучих Богдана Коваля та Марії Швай.