Давно хотіли піти у кіно? Супер! Ми зібрали для вас підбірку фільмів, які виходять у прокат з 31 грудня у кінотеатрі PremierCity (ТРЦ ПортCity):

«Полювання на санту»

Наближається Різдво, а у Санти зовсім немає святкового настрою. Звідки ж йому взятись, якщо бізнес віднедавна несе збитки. Перевіривши список дітей, яким має принести подарунки, він виявив серед них дуже багато нечемних та неслухняних. Це означає, що подарунків буде менше, а шматків вугілля у яскравих обгортках – більше. Через це держава скоротила видатки на бізнес Санти. Щоб звести кінці з кінцями він укладає контракт з армією США на виготовлення ельфами деталей до зброї. І треба ж такому статися, що саме у ці скрутні часи на нього починається полювання. Один нечемний, але дуже багатий 12-річний хлопчик обурився тим, що замість іграшки отримав на Різдво шмат вугілля. Тож він наймає кіллера, який помститься несправедливому товстунові.

«Фестиваль Ріфкіна»

На кінофестиваль у Сан-Себастіан приїздить дивне американське подружжя. Морт, попри поважний вік, письменник-початківець. Він ніяк не наважиться дописати свій дебютний твір. Його дружина Сью значно сміливіша та рішучіша. Тож коли вир кінофестивальних подій робить можливим знайомство з видатним французьким режисером Філіппом жінка користується шансом в повній мірі. В Сью та Філіппа починається бурхливий роман. Спантеличений Морт нічого не може вдіяти, в нього навіть серце розболілося. Він звертається в лікарню і закохується у лікарку-кардіолога. Комедія «Фестиваль Ріфкіна» – це нова робота уславленого Вуді Аллена, чотириразового володаря премії «Оскар». За свою кар’єру він зняв 55 фільмів та написав сценарій до 74

«Різдво кота Боба»

Це справжня історія Джеймса Боуена, чоловіка, який жив на вулицях Лондона зі своїм чотирилапим другом – котом Бобом. Коли ночі стають холоднішими, і він намагається заробити трохи грошей перед Різдвом, Джеймс опиняється в центрі медіа-скандалу, коли місцева влада ставить під сумнів його, як гідного господаря тваринки. Але Боб ну геть не хотів би покидати Джеймса….

«Пінгвінчик Пороро. Світ динозаврів»

Пороро і його друзі-звірята живуть в засніженому глухому селі, про яке ніхто і не чув. Але там все одно постійно відбуваються дивовижні, а часом і неймовірні речі. Які б складнощі та небезпечні пригоди не чекали Пороро, йому на допомогу завжди приходять його товариші: лисеня Едді, динозаврик Кронг, ведмежа побі, Бобер Лупі. Тут все просто – можна подолати будь-які перепони, особливо, коли поруч твої вірні друзі.