У Луцьку відбулася чергова  зустріч із делегацією з партнерського краю Ліппе (Німеччина), під час якої  обговорили впровадження проекту “Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька”.

Під час зустрічі опрацювали пункти договору, напрацювали часові рамки виконання пунктів програми. Про це на своїй сторінці  у фейсбуці розповів перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Нагадаємо, у Луцьку планують встановити 14 “розумних” зупинок і 22 “розумних” табло в рамках проекту.

“Найцікавішим для Луцька є той факт, що фінансування проекту передбачає залучення грантових, а отже безповоротних коштів у сумі близько 7 мільйона гривень і лише близько 800 тис грн – кошти міського бюджету”, – написав Григорій Недопад.

Окрім закупівлі та встановлення зупинок і табло громадського транспорту, проект передбачає закупівлю сервера, поїздку експертів транспортної сфери Луцька до краю Ліппе, організацію навчань для водіїв і перевізників, розробку стратегії розвитку громадського транспорту та транспортної інфраструктури до 2024 року, поїздки експертів краю Ліппе до Луцька з метою супроводу реалізації проекту та консультування підготовки стратегії, виготовлення промоційних матеріалів, відео, розробку веб-сайту та мобільних додатків.

Посадовець розповів, що  німецькі партнери наголосили на відчутних  змінах  у розвитку Луцька,

“Напрямок міжнародної співпраці ми продовжимо розвивати і поглиблювати, як найбільш перспективний і вигідний для Луцька, адже дозволяє залучати значні фінансові вливання і реалізовувати дійсно масштабні проекти”, – йдеться у дописі.