Новий ринок у Луцьку. П’ятнадцятого жовтня пообіді просто під головним управлінням поліції області облаштували ринок із тринадцяти яток. Тут торгують підприємці з різних областей України у рамках ярмарки. Та попрацювали вони недовго. Вже наступного дня на засіданні виконкому Луцькради посадовці терміново розглянули питання про знесення базару. Мовляв, його облаштували незаконно.

Одразу ж на місце виїхали муніципали. Кажуть – напередодні дізнались, що базарники не мають документів на торгівлю.

Підприємці одразу ж почали складати крам. Олександр з Івано-Франківська свого розчарування не приховує.

Не менш розчарована і керівниця імпровізованого ринку Любов, яка й привезла сюди базарників. Каже – мала домовленість із готелем “Україна”. Вони, нібито дозволили торгувати на своїй території. Цю інформацію не на камеру підтвердили і в самому готелі. Запевняють, що базарники мали дати дозвіл від міськради сьогодні.

Втім, у Луцькраді дати добро міні-ринку в центрі міста не готові. Учасникам ярмарку запропонували переїхати на старий ринок.

Тож підприємці вже збираються додому.

Новий ринок у середмісті Луцька. Він виріс просто біля готелю “Україна” , ще й навпроти обласного управління Нацполіції. Торговельний плац складається із 13-ти яток. Всі підприємці – немісцеві. Запевнили, що попередньо домовились із готелем про торгівлю. Втім, у міськраді кажуть, що ринок незаконний, оскільки муніципалітет не видавав дозвільних документів. Більше розповість Тетяна Бугаєнко.