У Ковельському міськрайонному суді розглядатимуть відразу чотири справи Станіслава Юхимчука, який у Любитові роз’їхав собаку.

Його судитимуть за дрібне хуліганство, порушення правил дорожнього руху, непокору правоохоронцю, і за залишення місця ДТП. Усі справи розглянуть 4 квітня.

У соціальних мережах дописувачі обурюються, що в заявах до поліції йшлося не про хуліганство, а про жорстоке поводження Станіслава Юхимчука з твариною. Тобто тут йдеться не про адміністративну відповідальність. Відповідно до законодавства за жорстоке знущання над тваринами “світить” штраф до 850 гривень або арешт на термін до шести місяців.

Якщо ж такі дії відбувалися в присутності неповнолітнього, то за це загрожує позбавлення або обмеження волі на термін від 3 до 6 років. За попередньою інформацією відомо, що в машині перебувала неповнолітня дівчина. Громадська організація “Зоозахист Волині” звернулася до прокурора Волинської області з проханням судити Станіслава Юхимчука не за хуліганство, а за жорстоке поводження з твариною. За останніх півтора року хлопець вже притягався тричі до відповідальності за дрібні правопорушення.