Чоловік, який тиждень тому підпалив себе на Театральному майдані у Луцьку досі перебуває в лікарні. Уже через декілька днів його вдруге оперуватимуть: пересаджуватимуть шкіру на ті ділянки грудей, де опіки критичні.
Чоловік розповідає, що підпалив себе, ніби то, через свавілля поліціянтів. Прийшов у міськвідділ перепитати на якому етапі провадження, що стосується його сина, а йому відмовились коментувати. Це уже втретє, коли чоловік намагається себе підпалити.

Перший випадок трапився у міськвідділі. Тоді причиною стало те, що поліціянти відмовились відкривати провадження щодо сина-дебошира. За словами батьків він з них знущається: відбирає гроші та б’є.
Коли чоловік прийшов у міськвідділ вдруге із знімальною групою 12 каналу, то заяву прийняли і запевнили, що зроблять усе, що в їхніх силах. Але потім, чоловік каже, що з ним відмовились говорити.

Третій випадок на Театральному майдані, але лікарі кажуть, що тут рахунок йшов на секунди.
На лікарняному ліжку чоловік переконує, більше підпалювати себе не буде, але стоятиме на своєму до останнього. Йдеться про те, аби правоохоронці розслідували справу стосовно його сина. Правоохоронці стверджують, що коли чоловік пройде реабілітацію, то йому загрожує до 5 років ув’язнення за статтею хуліганство.