У Міноборони заявили про призупинення виробництва санітарних “Богданів”. Повернення на конвеєр буде можливим лише після усунення виявлених недоліків технічної та медичної частин заявили у відомстві. Таке рішення було ухвалене на засіданні круглого столу, що відбувся під головуванням заступника міністра оборони.

Наразі планують створити три робочі групи. За результатами засідання круглого столу, що відбувся 31 січня під головуванням заступника Міністра оборони України генерал-майора Олега Шевчука було прийнято рішення сформувати три робочі групи із залученням представників усіх зацікавлених сторін з метою відпрацювання пропозицій щодо усунення виявлених недоліків та удосконалення технічної, медичної та експлуатаційної складових санітарних автомобілів «БОГДАН 2251.
Причиною порушення цієї теми було те, що з 50 доставлених на фронт автомобілів “Богдан-2251” половину довелося ремонтувати або повертати на завод.

Згідно з державним оборонним замовленням, Міністерству оборони було передано 100 таких машин. Наразі ЗСУ прийняли половину.

Санітарний автомобіль “Богдан 2251” виробляється корпорацією “Богдан Моторс”. Розробка авто, як заявлялося, велася разом з спеціалістами Міноборони з урахуванням потреб військових лікарів. Вартість однієї такої машини – 32 тис.$

Як повідомляє “Українська правда”, бенефіціаром корпорації “Богдан Моторс” є перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, який відповідає за оборонно-промисловий комплекс. Раніше його бізнес-партнером в корпорації був президент Петро Порошенко. А нинішній гендиректор “Укроборонпрому” Роман Романов раніше був дилером корпорації.