Тисяча двісті кілометрів. Таку відстань подолали жителі донецького міста Волноваха, аби приїхати до Луцька і зіграти у футзал з волинськими командами у рамках турніру імені Миколи Романюка. Це змагання проводять на знак пам’яті меру міста, який помер у лютому минулого року. Саме він три роки тому разом із керівництвом Волновахи підписав договір про співробітництво. Відтоді Луцьк і Волноваха стали містами-побратимами.
Волноваські любителі футболу приїжджають на Волинь вже другий рік поспіль. Проте, на відміну від минулорічного змагання, цього разу спортивне дійство набагато масштабніше. Адже у ньому взяли участь чотири команди – дві з Луцька, одна з Ковеля і запрошені гості з Волновахи.
Гості із Донеччини розповідають – вперше побували на волині минулоріч, і візит їм настільки сподобався, що цього року вони радо прийняли запрошення приїхати ще раз.
Перед матчами дорослих команд відбувся поєдинок вихованців дитячих футбольних шкіл. Усі учасники отримали подарунки. А ось на переможців дорослих матчів також чекають медалі та заохочувальні нагороди.