Український режисер Олег Сенцов, як і раніше, перебуває в колонії російського міста Лабитнангі, його нікуди не перевозили. Про це заявив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе.
25-го лютого адвокати переслали через електронну пошту декілька листів Олегу Сенцову. У відповіді, яка надійшла у вівторок, зазначено, що лист не можуть доставити, бо одержувач не утримується в цій установі.
Втім, як виявилось, причиною такої відповіді з колонії стала неправильно вказана дата народження. Про це повідомила сестра Сенцова, Наталія Каплан, на своїй сторінці в Фейсбуці. Раніше, 13-го жовтня минулого року українського режисера доставили в російське місто Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу.
Його разом із Олександром Кольченком затримали представники російських спецслужб у Криму в травні 2014-го року за звинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015-го року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до двадцяти років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав десять років колонії. Обидва свою провину не визнали.
При цьому міжнародні правозахисні організації стверджують, що ці справи є сфабрикованими.