У Луцькраді протестують підприємці ринку “Привіз”. Вони вимагають, аби депутати не дозволили ліквідувати ринок.

Базарники прийшли під стіни Луцькради перед початком сесії 31 липня. Вони влаштували акцію протесту, а затим, коли зайшли до сесійної зали, стали просити депутатів вплинути на ситуацію.

Нагадаємо,  закрити ринок “Привіз” хоче орендар території – ТзОВ “Екопрод”. Він планує облаштувати там спеціальні магазини із продажу будівельних матеріалів і офісні приміщення. У червні 2018-го ТзОВ “Екопрод” продовжили договір оренди ділянки, де знаходиться “Привіз”, на 10 років.

Вислухавши позицію базарників, депутати вирішили перенести початок сесії на 11:30. До цього відбулося засідання відповідної комісії, яка мала підготувати проект рішення щодо можливого розірвання договору оренди з ТзОВ “Екопрод”.

Однак станом на 11:30 у залі не було половини депутатів, тож розпочати сесію було неможливо. В. о. міського голови Григорій Пустовіт запропонував перенести її на 14:00.

Така ідея обурила присутніх підприємців, вони стали кричати, що нікуди не підуть і заявили, що будуть ночувати у Луцькраді, якщо депутати не вирішать їхньої проблеми.