Якщо раніше  мобільний телефон чи комп’ютер мали “щасливчики” , то сьогодні це необхідні речі для кожного. Інтернет-сервіси так захоплюють увагу дітей, що побачити їх за читанням книги вдається вкрай рідко. Психологиня Ольга Крамаревич пояснює – кожне покоління йде в ногу з часом.

Ольга Крамаревич зауважує: не варто забувати, що книги розвивають мислення дитини, логіку та формують світогляд. Відтак, любов до книги треба прививати змалечку, головне – знайти правильний підхід до дитини.

Аби світ гаджетів остаточно не поглинув дітей, у Луцьку організовують чимало  тематичних заходів, а кожна бібліотека періодично обирає найкращого читача та дарує книги.

Все ж коли треба вибрати: книга чи гаджет – діти розгублені. Екранні пригоди захоплюють школярів значно більше. Однак, є й ті, хто залишається вірним “живим” сторінкам, а не віртуальним.

Психологи радять не змушувати дітей читати. Головне, змалечку зацікавити та пояснити важливість книги у житті. Тоді буде результат і школярі, окрім смартфонів, потягнуться до книг.