До святкування Нового року лишилися лічені дні. Тож нині у більшості тільки й мороки: де відзначати, що одягнути та які страви приготувати. 

Що має бути на столі у рік Водяного тигра – дізнавалися журналісти 12 каналу. Астрологи кажуть: варто “задобрити” тварину-покровителя і приготувати її улюблені страви – на столі обов’язково має бути м’ясо (бажано різних видів).

Втім, тренери-дієтологи радять навіть у свято не забувати про своє здоров’я та красу і зробити меню збалансованим. Зокрема, пам’ятати про надміру калорійні страви і уникати їх.

Замість ковбаси ліпше надати перевагу нежирному м’ясу. Це, наприклад, індичка, курятина, телятина. І все-таки краще не смажити, а запекти. Варто надати перевагу морепродуктам, адже це дуже смачно та корисно”, – каже тренер-дієтолог Юлія Гетьманчук.

Обмежити себе також вона радить від надмірної кількості гарнірів, а ще – обов’язково поставити на стіл овочі та фрукти.

Подбати про своє здоров’я закликають і медики. Аби новорічна ніч минула без зайвих проблем зі шлунком, найголовніше, кажуть, – не переїдати.

“Надмірне навантаження жирною їжею, алкоголем, може потім мати наслідки на шлунково-кишковий тракт. Тому на свята бажано запастися ферментними препаратами, можна додати собі до столу лужну воду, для того, щоб покращити саме травлення і зменшити навантаження на підшлункову”, – каже сімейна лікарка Тетяна Кравчук. 

Тож, якщо у свято вам хочеться потішити себе забороненими смаколиками, – пам’ятайте про міру. Тоді новорічна ніч мине весело і без шкоди для здоров’я.