Відтепер отримати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу в мобільному застосунку “Дія” та на однойменному порталі стало простіше. Для цього більше не потрібно проходити верифікацію перед камерою та використовувати цифровий підпис. Треба лише зайти в додаток або на портал, натиснути “отримати сертифікат” й зберегти документ на мобільному чи роздрукувати його.

Це ще під час візиту на Волинь у п’ятницю 29 жовтня проанонсував Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль. Також очільник уряду похвалив волинян за початок опалювального сезону та пожурив за рівень вакцинації.

Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль на Волині відвідав завод “Мотор”, оглянув хід ремонтних робіт приймального відділення Луцької міської клінічної лікарні та відповів на запитання волинських журналістів. А розпочав із закликів вакцинуватися. Нині в Україні на складах ще є 9 мільйонів доз вакцин, до кінця року очікують ще 19 мільйонів доз.

Журналісти на зустрічі запитали Дениса Шмигаля про долю 10-ї Нововолинської шахти, яку будують з 1989 року. 20-й Прем’єр-міністр України вчергове дав надію.

Прокоментував Денис Шмигаль й інформацію щодо значного підвищення тарифу на транспортування газу, що останнім часом сколихнуло суспільство в соцмережах.

Ще Денис Шмигаль закликав оформляти субсидії. Їх цього року роздадуть приблизно трьом мільйонам родин. Середній розмір – дві тисячі гривень.
20