Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у четвер,  12листопада

Ранкове шоу «РАНОК LIVE» з Вікторією Рудь і Вітою Климовець – 09:00  (прямий ефір)

Гості програми – хлопці з Миколаївщини, які наважились на дуже цікавий челендж – подорожувати Україною автомобілем «Запорожець» 1974 року випуску! Вони не лише відвідують цікаві туристичні місця, а й шукають найсмачнішу корейську моркву та визначають найбільш співоче місто країни 🙂

А ще у “Ранку Live” дізнаєтеся про рейтинг найдорожчих десертів у світі і День службових романів.

 

“Актуально” з Наталкою Коваль – 11:00

Які партії можуть створити  коаліцію у новообраній Волинській обласній раді? Хто назве себе опозицією? Хто може очолити раду? Чому міськими головами стають представники сільських громад? Про це – у розмова із експертом-політологом, доктором  політичних наук, професором, регіональним консультантом Асоціації міст України Валентином  Малиновським.

 

Ток-шоу “Позиція” з Луїзою Киримовою – 20:00 (прямий ефір)

Нові карантинні обмеження. Як вижити підприємцям? Цю гостру тему обговорюватимуть у прямому ефірі ток-шоу «Позиція».  Учасники розмови – підприємці, представники влади, експерти.

 

Арт-вітальня з Тетяною Ярошик – 15:00

Художниця Олена Мальва просто у студії 12 каналу проведе майстер-клас – на очах глядачів за пів години створить  «Осінній блюз».   А ще розповість, чому не любить рамки, чого боїться і який проект планує втілити разом  із сином-музикантом.

 

ENGLISH – ЛЕГКО! з Інною Козак- 07:15, 18:00

Картки, звукові програми чи традиційні паперові словники, – про те, як поповнювати  і вдосконалювати свій словниковий запас  розповість авторка програми Інна Козак  у черговому телевізійному  уроці англійської мови.

 

Ретро-Волинь з Тетяною Яцечко-Блаженко – 12:00, 16:00

Який посуд виробляли на Волині у 18 столітті і чим відомий граф Олександр Ходкевич, – про це розповість історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі.

 

“Воїн – це я” – 14:00, 22:00

В’ячеслав Зайцев разом з побратимами виходив з оточення поблизу Ізварина. Терористи  запропонували їм «зелений коридор», який мало не став для наших захисників другим Іловайським котлом.  Але командир вирішив іти іншим шляхом…

 

А ще:

На екваторі кожної години – ПодіїІнформ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 08:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 23:00. У них, зокрема, йтиметься про те, як відбуватиметься  передача  влади у Сполучених Штатах, у яких країнах  тривають протести і чим ще жив світ протягом останньої доби.