У бюджеті участі перемогли 15 проектів, які набрали найбільше голосів у інтернет-голосуванні.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

З них лише три проекти від бюджетних установ. Таке правило передбачене умовами конкурсу, оскільки школам набагато легше зібрати голоси. Переможцями стали 26 школа (проект з реконструкції бібліотеки), 27 школа (закупівля стільців та пуфів) та 20 школа (заміна старих вікон).

Решта 12 проектів – не від бюджетних установ. В основному, проекти стосувались або сфери спорту, або ж “комуналки”.

Зі сфери спорту – це, до прикладу, організація змагань для хокеїстів, чемпіонату з рукопашу гопак, стрільби з лука, серія майстер-класів від лицарів.

У сфері “комуналки” перемогли проекти з реконструкції пішоходної зони на бульварі Дружби Народів, реконструкції системи освітлення на ЛПЗ, встановлення контейнерів для роздільного збору сміття та інші.

На кожен з них Луцькрада виділить по 250 тисяч гривень. А реалізують їх вже наступного року. Що ж до нюансів конкурсу 2021-го року, то, кажуть, можливі зміни.

“Можливо, доцільно все-таки розділити освіту в окремий конкурс. Тому що в принципі з освітою, вона хоч там 20 відсотків виділяється, але в принципі з освітою інші не конкурують”, – розповів заступник директора департаменту економічної політики Сергій Омельчук.

Більше – у сюжеті.