Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у четвер, 26 листопада

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІКТОРІЄЮ РУДЬ І ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ  – 09:00  (прямий ефір)

Які види масажу зараз найбільш популярні і які їхні основні цілющі властивості, наскільки дієвий масаж для схуднення і кому сеанси масажу протипоказані взагалі, – на ці питання відповідатиме  фахівець у цій сфері Сергій Цихоцький.

Також  у «РАНКУ LIVE» –  огляд стрічок, які можна подивитися у кінотеатрах Луцька уже з 26 листопада, а також розповіді про найцікавіші місця на планеті, де можна зустріти світанок.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 11:00

Які зміни руху маршруток планують в обласному центрі, як дістатися на роботу, якщо громадський транспорт не зупиняється на вимогу, і що робити, якщо водій поводиться неналежно, – про це та інше розмова із керівником управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Володимиром Степановим. Крім цього, під час ефір посадовець відповів на запитання лучан, які вони поставили йому у соціальних мережах напередодні.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Нині у селі Дольськ  Турійського району від палацу, який тут був, не залишилося і сліду. Лише завдяки світлинам, що збереглися в державних і приватних архівах, ми можемо побачити як виглядали ці прекрасні споруди. А ще – яким було село Люб’язь Любешівського району сто років тому.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00, 22:00

Продовження історії Героя України, розвідника Олександра Порхуна. Під час рейду до російського кордону, де їх постійно обстрілювали з боку Російської федерації, Олександр тричі був контужений. Але про те, що залишити своїх побратимів, навіть не думав. Від його дій і рішень залежало життя кількох сотень українських воїнів.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Театр «Гармидер» знають і люблять багато волинян за їх особливий сценічний почерк, за неординарність і завжди особливе бачення світу і людини в ньому. Як формувався колектив, де черпають ідеї для постановок і чи може стати учасником «Гармидеру» людина з вулиці, – розповість його керівниця і режисерка Руслана Порицька.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:10, 18:00

Як правильно написати лист англійською, якщо ви адресуєте його незнайомій людині або хорошому приятелеві? Нюанси офіційного і неофіційного листування, –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.

ТОК-ШОУ “ПОЗИЦІЯ” З ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ  (ПРЯМИЙ ЕФІР)  – 20:00

Депутати Волинської обласної ради офіційно приступили до виконання своїх повноважень.   Як їхня робота впине на життя волинян,  як обранці громади співпрацюватимуть з облдержадміністрацією, коли прийматимуть обласний бюджет і яким він буде в умовах пандемії, що планують змінити на митниці і як впливати на видобуток бурштину, – про це у студії 12 каналу говоритимуть самі депутати.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 08:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.