Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у п’ятницю, 22 січня:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 09:00  (прямий ефір)

Без знання іноземних мов у сучасному світі дуже важко. Разом із лінгвісткою Юлією Яковлюк спробуємо з’ясувати, які з них варто знати зараз  і як вивчити мову без надзусиль, які методи найдієвіші і чи можна опанувати кілька мов одразу?

Також  у «РАНОК LIVE» стартує нова рубрика «Нумерологія». Вікторія Лотиш, яка про  силу чисел знає дуже багато, щотижня розповідатиме глядачам про те,  як цифри, зокрема дата народження,  впливають на долю дюдини.

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  –  10:00

Сміттєвий полігон у селі Брище під Луцьком переповнений більше ніж удвічі. Екологи не раз фіксували порушення в його експлуатації, та попри це, Луцькій громаді більше немає куди дівати власне сміття. Про колапс через відходи та як його вирішити говоритимемо у програмі «Позиція».

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

У черговому випуску програми – розповідь про історію волинського містечка Чарторийськ (тепер – село Старий Чорторийськ) і розташованого тут Домініканського костелу.  Цікаві і маловідомі факти Тетяна Яцечко-Блаженко доповнює світлинами  1929 року.

«ЇСТИ» КУЛІНАРНИЙ БЛОГ МАКСИМА НІКІТІНА – 13:40, 18:40

Цього разу Максим запікатиме картоплю. Звісно, робитиме він це не зовсім звично, із секретними інґредієнтами, але як завжди дуже смачно.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Гостя студії 12 каналу – бандуристка, авторка і виконавиця власних пісень  Наталя Лосєва.  Дівчина мріє створити власний гурт,  знімати кліпи і зробити так, щоб бандуру сприймали як багатогранний і дуже сучасний  інструмент. Цю думку музикантка уже підтверджує своєю відеороботою, яку зняли у Луцьку на її пісню.

 «ВОЇН – ЦЕ Я» – 14:00, 22:00

Тепер Павло Сбитов каже, що його рота батальйону морської піхоти – це не просто підрозділ, це – сім’я і друзі назавжди. А коли він вперше потрапив на ротацію, 95 відсотків його підрозділу становили абсолютно недосвідчені хлопці віком 20 – 25 років.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

«Так, я з вами погоджуюся» чи «Ні, я не згоден із вами», – як правильно англійською відповісти співрозмовнику на його твердження, розповість тренерка іноземних мов Інна Козак.

 «АКТУАЛЬНО»  З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Про роботу Центру реабілітації учасників бойових дій у Луцьку говоритимемо із завідувачем цього закладу Олександром Солобчуком. Які послуги надає Центр, як туди можна потрапити і хто може там пройти курс реабілітації, – відповіді на ці та інші питання – у програмі.

 «МАНДРИ» – 21:10

У другому випуску  програми «Мандри» ви не лише почуєте рецепт оригінальної страви – «Мисливський рондель», а й побачите увесь магічний процес її приготування. Професійний мисливець робитиме це, як і належить, на свіжому повітрі.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випниуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.