Юних лучан запрошують на навчання у школу підготовки до ЗНО та ДПА «Кевін». Це всеукраїнська мережа, що складається із 25 закладів. 

Луцька філія запрацювала лише кілька місяців тому, а охочих тут вчитися – уже чимало. Воно й не дивно, адже це дешевше й ефективніше, ніж заняття зі шкільними репетиторами. 

Детально про сучасний простір для навчання «Кевін» читайте за посиланням.

Серед переваг: кваліфіковані викладачі до 25 років, які легко знаходять спільну мову із учнями, чудово пояснюють і забезпечують цілодобову підтримку й консультації в режимі онлайн.

У школі кажуть, що найактивніша підготовка розпочинається саме зараз. Одного семестру цілком достатньо, аби добряче підтягнути свій рівень знань. До слова, тут гарантують, що учні школи гарантовано покращують свій результат на 30+ балів. Втім, усе залежить від кількості занять. Якщо готуватися за рік і більше – то гарантований рівень може зрости.

Тут можна займатися індивідуально, або приходити на групові заняття (останні користуються найбільшою популярністю). Учнів ділять на невеликі групи (до 8 людей) за рівнем знань. Саме така кількість слухачів є оптимальною, аби вчитель зміг приділити час усім.

Якщо учень не зміг розібратися в темі, то вчитель призначає йому зустріч перед наступним заняттям, або консультує у месенджерах. До речі, ще одна перевага школи – учень тут ніколи не залишається наодинці зі складними темами і домашнім завданням – викладачі завжди на зв’язку, адже працює постійна підтримка та консультування онлайн.

Заняття з кожного предмета відбуваються два рази в тиждень, кожне триває 1,5 години (+ перерва 15 хвилин). Місячна оплата становить 1200 гривень. Якщо займатися з двох предметів – то вартість кожного становитиме 1100 гривень на місяць, якщо три – по 1000.

Увага! Пробне заняття з будь-якого предмету – безкоштовне! 

Раз на два місяці відбувається пробне тестування, де повністю передають атмосферу ЗНО: питання і формат відповідають програмі ЗНО, а викладачі уважно слідкують за дотриманням усіх правил. У школі кажуть, що побороти хвилювання – один з найголовніших етапів підготовки.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +38 (063) 655 30 00.

Більше про школу «Кевін» читайте на сайті: https://lutsk.shkolakevin.com.ua/