Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в понеділок,  25 січня

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00 (прямий ефір)

Раніше тему сексуального виховання оминали стороною,  нині ж її вважають дуже важливою. Як дітям правильно розповісти про інтимне життя, в якому віці це робити найкраще і як не перейти межу, – розповість сексологиня Оксана Мазурок.

Також у передачі – про «День навпаки», станцію прокату човнів, яку хочуть відкрити у Луцьку,  і розповідь про курку, якій зробили операцію на серці за 4 тисячі доларів.

«МАНДРИ» –  10:40

У черговому випуску  програми «Мандри» ви не лише почуєте рецепт оригінальної страви – «Мисливський рондель», а й побачите увесь магічний процес її приготування. Професійний мисливець робитиме це, як і належить, на свіжому повітрі.

 «ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  11:00

Де зазвичай будують храми, як обирають, на честь кого їх назвати, чому у церкві потрібно запалювати свічки, з яких частин складається іконостас і що означають окремі елементи одягу священника  – розмова про церковні атрибути і символи із настоятелем парафії  Першомученика і Архідиякона Стефана в смт Торчин,  протоієреєм Степаном Деленівим.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Якщо вам доводилося мандрувати європейськими столицями, то ви точно ходили вулицями, вимощеними бруківкою, привезеною з Волині більше ніж 100 років тому. Або ж бачили пам’ятники із волинського каменю. У черговому випуску своєї авторської програми Тетяна Яцечко-Блаженко розповість про копальні, де видобували граніт і базальт, з яких і робили  бруківку чи створювали монументи. А розташовані вони були на території Великої Волині, тепер це Рівненська область.

У ще одному випуску ви зможете побачити фотографії, зроблені у Луцьку у 1987 році. Здавалося б, фотографії не надто давні, однак вони демонструють, як змінилося місто за останні 30 років.

 «ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ» ІЗ БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  –  13:00    

У новому випуску проекту «Як це працює» Богдан Коваль розповість, на що потрібно зважати при виборі молочних продуктів: молока, сметани, йогуртів та інших, аби отримати максимум користі для власного організму і головне – не нашкодити самому собі чи своїм близьким.

«ВОЇН – ЦЕ Я»  – 14:00,  22:15

Олександр Кучма служив поблизу Маріуполя, коли стало відомо про захоплення у місті райвідділу міліції. На той час у відділку перебував начальник штабу українських військових Сергій Лисенко, який пішов домовлятися з місцевими правоохоронцями про спільні патрулювання.  Його потрібно було визволити за будь-які ціну.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

«Вчитися танцювати можна у будь-якому віці: і після  35-ти, і після 45-ти. Головне – бажання. Можливостей зараз є багато», – каже гість програми, хореограф Олександр Кашевський. Сам захопився танцями, за професійними мірками, пізно – у 10-му класі. Це мистецтво стало його захопленням, його професією, його життям. Про «Осінні бали» у Луцьку, як працював із дітьми з інвалідністю і чому рідко танцює зі своєю дружиною, – у відвертій розмові із Тетяною Ярошик.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ –  17:00

Чому на Волині не можуть відкрити ще один пункт екстреної медичної допомоги? Скільки автівок швидких пройшли техогляд? Яка зарплата у медиків і до скількох волинян вони протягом дня виїжджають на виклики? На ці та інші запитання  дасть відповідь  медичний директор з оперативної роботи Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Абрамов.

 «БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 19:00

Героїня програми  – засновниця та директорка компанії  «ДІМ ЕНЕРГО СЕРВІС» Наталія Ковальчук.  З нею говорили про те, що стало поштовхом для створення власної фірми, що таке енергетичні сертифікати і як вдалося вивести Луцьк у лідери  в Україні за кількістю їх виготовлення,  наскільки важко бути мамою і бізнес леді одночасно.

«ВЕЧІР НА 12-МУ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Наталка Коваль обговорюватиме з гостями студії, яким видався для українців початок цього тижня.

На екваторі кожної години – ПодіїІнформ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні