У Луцьку відкрили унікальний простір з комплексної підготовки до ЗНО  ДПА “Кевін”. Ця школа за кілька років вже встигла чудово себе зарекомендувати у різних куточках України: загалом працює вже 25 закладів. 

Луцька філія відкрилася лише торік, але вже теж встигла показати результат: за кілька місяців учні добряче підтягнули свій рівень знань. 12 канал поспілкувався із представниками школи і розпитав про деталі підготовки.

Отже, ділимося з вами найважливішими фактами.

Усі викладачі школи – не просто вчителі, а справжні фанати своєї справи. Цікавий факт: їм усім до 25 років – аби вони могли бути “на одній хвилі” з учнями і ще краще пояснювати матеріал. Перед тим, як взятися за викладання, педагоги здавали ЗНО й кожен набрав максимальний бал.

У школі “Кевін” є як групові, так і індивідуальні навчання. 

В установі обіцяють щонайменше +30 балів до наявного рівня знань кожного з учнів.

Навчатися тут можуть учні 9-11 класів. Дев’ятикласників готують до ДПА, а старших учнів – до ЗНО.

Представники школи запевняють, що зараз – найкращий час для старту підготовки до іспитів.

Тут готують до ЗНО та ДПА з таких предметів: українська мова, українська література, математика, іноземна мова, біологія, історія.

Якщо учень не зміг розібратися в темі, то вчитель призначає йому зустріч перед наступним заняттям та цілодобово консультує у месенджерах.

Одне заняття триває 1,5 години( + 15 перерви).

Навчання в “Кевіні” – це вигідно. Щотижня тут – два заняття з одного предмета. Місячна оплата становить 1200 гривень. Якщо займатися з двох предметів – то вартість  другого становитиме 1100 гривень на місяць, третього – 1000.

Увага! Пробне заняття з будь-якого предмету – безкоштовне! 

Раз на два місяці відбувається пробне тестування, де повністю передають атмосферу ЗНО: питання і формат відповідають програмі ЗНО, а викладачі уважно слідкують за дотриманням усіх правил. У школі кажуть, що побороти хвилювання – один з найголовніших етапів підготовки.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +38 (063) 655 30 00.

Більше про школу «Кевін» читайте на сайті: https://lutsk.shkolakevin.com.ua/

Детально про сучасний простір для навчання “Кевін” читайте за посиланням.